СУ Христо Ботев
Средно училище в град Кочериново

Екип

УЧИТЕЛИ
Надя Коюмджийска Директор  nanidi@abv.bg
Анна Миладинова ЗДУД  anna_mil@abv.bg
1. Грозденка Борисова старши начален учител  grozdenka_borisova@abv.bg
2. Елисавета Димова
учител в ЦДО  dimoneli@abv.bg
3. Мария Лапачка старши начален учител  maria_lapa4ka@abv.bg
4. Гергана Кертова старши начален учител  kertova_711@abv.bg
5. Калинка Барилска старши начален учител  k.barilska@abv.bg
6. Пенка Джолева старши начален учител  pepidjoleva@abv.bg
7. Румяна Граховска старши учител в ЦДО  rymiana.grahovska@abv.bg
8. Анна Банчева старши учител по музика
 ani_bancheva@abv.bg
9. Спаска Кирова старши учител в ЦДО  spaska.kirova67@abv.bg
10. Славея Кьосева учител в ЦДО  slaveya_kioseva@abv.bg
11. Даниела Николова педагогически съветник
 gosho97@abv.bg
12. Михал Миладинов старши учител в ЦДО  mila_dinov@abv.bg
13. Добринка Марчева старши учител по математика, физика и астрономия
 govani.1@abv.bg
14. инж.Кирка Кабзималска старши учител по информационни технологии  kirka_79@abv.bg
15. Даниела Миланова старши учител по история и цивилизация  derina@abv.bg
16. Славчо Иванов старши учител по икономически дисциплини  slavi_ti@abv.bg
17. Василка Вонидова старши учител по български език и литература  vonidova@mail.bg
18. Камелия Дюлгерова старши учител по български език и литература  kameliia_mit@abv.bg
19. Димитрина Велинова старши учител по математика  dima_velinova@abv.bg
20. Ивайло Горов учител по физическо възпитание и спорт  ivogorov@abv.bg
21. Налян Стоянова учител по изобразително изкуство  nalyan_stoyanova@mail.bg
22. Ани Хамбарджийска старши учител по география и икономика  andji2909@abv.bg
23. Василка Тасева учител по английски език  vasq_776@abv.bg
24. Екатерина Митова учител по английски език  
25. Анита Илиева
старши учител по химия и опазване на околната среда, биология и здравно образование
 skarletkaanita@mail.bg
26. Райчо Калайджийски старши учител по информатика  raicho_nikolov@abv.bg
СЛУЖИТЕЛИ
1. Десислава Чолакова главен счетоводител  desi4olakova@abv.bg
2. Веска Мишова завеждащ ТС  
3. Гергана Клисурска хигиенист  
4. Светлана Крашевска хигиенист  
5. Спаска Конярска хигиенист  
6. Екатерина Мицанова хигиенист  
7. Николай Димов дневна охрана  nikolai1793@abv.bg
8. Величко Стоименов огняр